• 0 (553) 765 2 765
  • iletisim@oznetbilisim.com
  • Hafta İçi 08:00-17:00

Web Tasarım

En son web tasarım teknikleri ve kodlamalarla arama motorları ile %100 uyumlu, kolay gezilebilen, göz alıcı, uygun siteler tasarlıyoruz..

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik ve Grafik Tasarım bir yönüyle firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasını sağlayan Çalışmalardan biridir.

E-ticaret Sistemleri

Hedefimiz, sizlerin rekabet ve satış güçlerini artıracak, tanıtım ve satışlarını gelişterecek, kaliteli, gelişmiş çözüm ve projeler üretmektir.

Denizli Öznet Bilişim

Biz Kimiz?

Öznet Bilişim, Denizlide 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren her geçen gün kendini geliştirmiş, ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için genç dinamik ve profesyonel kadrosu ile çalışmalarına devam etmiştir.

Profesyonel İşcilik

Sıradan web tasarımlara, kötü kodlamalara gereksiz harcamalar yapmadan web tasarım projelerinizin başarıya ulaşmasını istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Profesyonellik ve freelance kavramlarını doğru harmanlamış biri olarak, tüm dijital projelerinize kusursuz bir işçilikle yaklaşıyoruz.

Global Vizyon

Sizde bizimle çalışarak reklam ajanslarının yüksek maliyetlerinden ve amatör tasarımcı ve yazılımcıların kötü işlerinden kurtulun! Verimlilik, global vizyon, güncel mesleki bilgi ve profesyonel yaklaşım bizi tanımlayan ve tanıtan öncelikli kavramlardır.

Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

Kuşpınar Mahallesi No: 20 Pamukkale / Denizli
Telefon:0 (553) 765 2 765
Cep:0 (553) 765 2 765
AçılışHafta içi 08:00 – 18:00
Call Now ButtonHEMEN İLETİŞİME GEÇ