Denizli Web Tasarım Öznet Bilişim

Öznet Bilişim, Denizli’de 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren her geçen gün kendini geliştirmiş, ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için genç dinamik ve profesyonel kadrosu ile çalışmalarına devam etmiştir. Öznet Bilişim alanında uzman personel kadrosu ile Denizli Lise Caddesinde sizlere hizmet vermektedir. Web Sitesine bir servet harcamak artık Öznet Bilişim sayesinde sona eriyor. Öznet Bilişim kaliteyi ve profesyonelliği ucuza hizmetinize getiriyor. Para kazanmak değil müşteriye para kazandırmak ilkesi ile yıllardır sizlere hizmet vermeye devam etmektir ve edecektir.

Profesyonel İşcilik

Sıradan web tasarımlara, kötü kodlamalara gereksiz harcamalar yapmadan web tasarım projelerinizin başarıya ulaşmasını istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Profesyonellik ve freelance kavramlarını doğru harmanlamış biri olarak, tüm dijital projelerinize kusursuz bir işçilikle yaklaşıyoruz. Profesyonel işçilik derken sadece cümle güzel olsun diye söylemiyoruz Türkiye’nin sayılı yazılımcılarını sizler için web sitesinde özel yazılım isteyen müşterilerimiz için bir araya topladık. Özel yazılım web sitesi oluşturmuş olduğunuz projelerde sizlere destek veriyoruz. Ayrıca Android ve İos Yazılım desteğimizde mevcuttur.

7/24 Destek 

Web sitesi müşterilerimizin en çok merak ettiği konu elbetteki aradıklarında ulaşabilecekleri bir kişinin olmasıdır. Öznet Bilişim bu konuda yıllardır ödün vermeden çalışmaktadır, üstelik tek bir aramanızla web sitesi yaptırdıktan sonra oluşacak her sorunda sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Bunu test etmek için  referanslar bölümünde yer alan bizi tercih eden müşterilerimizle iletişime geçerek teyit edebilirsiniz. Sizlerin bize güven duymaları her zaman önceliğimizdir.

Sadece Para Kazanmak Değil Para Kazandırmak

Siz değerli müşterilerimizde sadece para kazanmayı değil sizlere para kazandırmayı yıllardır kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. Web sitesi yaptıran müşterimizde öncelikle ilk hedefimiz web sitesine vermiş olduğu maliyeti kendisine web sitesinden kazandırmak.

Ekibimizle Tanışın

Her Biri Alanında Uzman Ekibimiz Sizlere Hizmet vermek için Burada!
Emre Bey

Emre Bey

Web Developer
Web Projesi Koordinasyonu, Satış, Satış Desteği, Müşteri İlişkileri, İş Geliştirme, İş Planlaması
Pınar Hanım

Pınar Hanım

Arama Motoru Optimizasyon
Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ve bilgisayara yüklenebilen her şey.
Mehmet Bey

Mehmet Bey

Full Stack Software Developer
HTML – XHTML – HTML5, CSS, JavaScript – AJAX, ASP.Net, PHP, Flash, Cpanel
Sibel Hanım

Sibel Hanım

Sosyal Medya Uzmanı
Sosyal ağlar, Özel web tasarım projeleri Sosyal Medya Yöneticiliği grafik tasarım uzmanı