İdeal gayrimenkul; alıcının en düşük fiyata almak, satıcının en yüksek fiyata satmak çabasında olduğu gayrimenkul sektöründe, 2002 yılında kurulmuş olup bu dengeyi en iyi sağlayan, bununla birlikte 16 yılda kazandığı ivme ile Denizli’de sektörün öncüsü olmayı başaran bir firmadır.

Her biri branşlarında uzman 20 kişilik kadroya sahip olan firmamızın hedefi, ulusal ve uluslar arası hizmet veren bir firma haline gelmektir. Bu güne dek dürüstlüğünden ve etik ilkelerinden taviz vermeden hedeflerine doğru koşan firmamız Denizli’nin en yüksek iş hacmine sahip olan gayrimenkul firmasıdır.

Egenin en büyük 3. gayrimenkul ofisinden biri olan ofisimiz Denizli’nin en büyük ofisi olma özelliğine sahiptir. İdeal Gayrimenkul olarak yüzlerce yatırımcının gayrimenkul danışmanlığını yapmaktayız. Yatırımcı üyelerimiz adına Denizli’de ya da Türkiye’nin her hangi bir yerinde yatırım fırsatlarını takip eder değerlendirir kazanç oranlarını, risklerini, yöntem ve metotlarını belirleriz. Analiz raporlarını inceleyen yatırımcılarımız bu çalışma sistemi ile riske girmeden kendi zamanlarını harcamadan yatırım yapar ve para kazanırlar.