Show butik ; 2010 yılında Emrah Abacı tarafından kurulan, Denizli’nin Pamukkale  ileçesinde  satışıyla başladığımız bu yolculuk da Türkiye’nin her yerine gönderdiğimiz kargolarla , müşterilerimizin güvenini ve sevgisini kazanmayı başardık .

Müşterilerimizin seslerine kulak vererek onların istekleri ve beklentileri doğrultusunda , en çok istenen ve beklenen ürünlerin imalatını yaparak kendimize özgü çizgimizi oluşturduk . Her geçen gün tasarımını yaptığımız ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz . show20butik.com aracılığıyla bütün ürünlerimizi inceleyebilir ve güven içinde bütün yasal haklarınız korunarak siparişinizi oluşturabilirsiniz .

Modaya gönül vermiş ve eşşiz ürünleri gerek üretim gerekse tedarik ile müşterilerimize sunmayı şiar edinmiş Müşteri memnuniyeti ve Kalitenin Daima üst seviyede tutulmasını öğütlemiş ve prensip edinmiş Kurucumuz Emrah Abacı tarafından 9 yılı aşkın bir süredir çeşitli lokasyonlarda mağazalar ile en iyi ürünleri müşterilerimize ulaştırmış olmanın mutluluğuyla yolumuza devam ediyoruz

Denizli mağazamızın ardından E-Ticaret kanallarını kullanarak artık Tüm illerimize Perakende ve toptan satış yapar durumdadır.