Günümüzde sosyal medyayı kullanmayan mecra kalmadı diyebiliriz ancak sosyal medyayı kullanırken dikkat etmemiz gerekenler doğru pazarlama ve planlama stratejisi kurmaktır. Bunun için hedef kitlemizi doğru tespit etmek ve onların taleplerine göre hareket etmek gerekir. Kısaca ‘kime, neye, ne zaman, nasıl’ sorularını sorarak hedef kitleyi ve taleplerini doğru şekilde saptayabiliriz.

Güvenilir ve tutarlı olmak da stratejimiz için çok önemli. Hedef kitleye karşı her zaman planlı ve düzenli yaklaşımda bulunmak gerekir. Soğuk ve mesafeli durmak kesinlikle sosyal medya algısına ters bir düşüncedir. Sosyal medyada varsanız eğer hedef kitleniz ile her zaman etkileşim içinde olmalı, onların duygularına ve taleplerine yönelik bir strateji edinmeli her tür sorunda geri bildirimi en hızlı şekilde sağlamalı, hatta çeşitli kampanyalarla onlara ufak hediyeler vermelisiniz.

Firmanızın Sosyal medya hesaplarını kurumsal bir firmaya dönüştürmek isterseniz size özel sunmuş olduğumuz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sosyal medya takibinde Öznet Bilişim olarak firmanıza özel hazırlamış olduğumuz afiş çalışmaları ile özel günlerde Dini ve Milli bayramlarımız başta olmak üzere gündemi takip ederek anında afiş hazırlayıp paylaşmaktayız. Ayrıca gönderilerinize firmanızın kategorilerine göre etiket vermekteyiz.

Sizinde Firmanızın sosyal medya hesaplarını takip etmeye vaktiniz yoksa kurumsal ve profesyonel bir sayfa oluşturmak istiyorsanız 0553 765 2 765 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.